امروز

چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳

  ساعت

۰۳:۳۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان و در حاشیه افتتاحیه نمایشگاه عزت و پیشرفت از رفاهی کارت رزمی در گیلان رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی هیات انجمن های ورزش های رزمی استان گیلان؛ برنا فیروزی در مراسم رونمایی از رفاهی رزمی که در حاشیه بازدید وی از غرفه های نمایشگاه عزت و پیشرفت صورت گرفت ، گفت : استان گیلان در رشته های رزمی دارای ورزشکاران و قهرمانان متعددی است و بحث خدمات رفاهی می تواند کمک و حمایت شایانی از این عزیزان داشته باشد .
وی افزود : قطعا اجرایی شدن چنین ایده هایی از سوی هیات های ورزشی می تواند ورزشکاران ،قهرمانان و پیشکسوتان را نسبت به حمایت متولیان ورزش از آنان دلگرم تر کند.

مسعود علیپور رئیس هیات انجمن ورزشهای رزمی گیلان نیز در این خصوص اظهار داشت : با توجه به اینکه استان گیلان رزمی کاران زیادی را دارد که مشغول فعالیت در رشته های مختلف رزمی هستند به منظور ارج نهادن به فعالیت های این عزیزان طرح رفاهی کارت رزمی برای نخستین بار در استان اجرایی شد .

وی اضافه کرد : ورزشکاران و قهرمانان و جامعه رزمی استان می توانند با داشتن این کارت از خدمات مربوط به اصناف ، پزشکی و درمان ،خدماتی و تجاری با مجموعه های طرف قرارداد بهره مند شوند.

وی خاطر نشان کرد : در گام دوم هیات انجمن ورزشهای رزمی گیلان در نظر دارد تا جامعه هدفی از هواداران ورزشهای رزمی را شناسایی کرده و نسبت به صدور کارت رفاهی رزمی برای هواداران با تعریف ساز و کار مشخص نیز اقدام نماید تا هواداران نیز از تخفیفات ویژه در زمینه های مختلف بهره مند گردند.

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد