امروز

چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳

  ساعت

۰۲:۳۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

رئیس کل دادگستری استان به همراه تعدادی از مسؤولان قضایی و اجرایی برای دومین بار از ساخت پل تقاطع غیر هم سطح لاهیجان بازدید کرد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان در جریان این بازدید و در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه یکی از مطالبات مردم لاهیجان تسریع در ساخت پل تقاطع غیرهمسطح است، اظهار کرد: ساخت این پل از سال ۱۳۹۴ آغاز شد و به لحاظ غفلت‌ورزی در برخی حوزه‌ها در سال ۱۳۹۸ به کارفرمای دیگری واگذار شد.

احمد آقایی با بیان اینکه با اهمال و سستی کارفرما و پیمانکار هنوز هم ساخت پل به پایان نرسیده و موجبات نارضایتی مردم را فراهم کرده است، گفت: حسب دستور ریاست کل دادگستری استان و در راستای صیانت از حقوق شهروندی، دادستان شهرستان لاهیجان در این مسأله ورود کرده است.

وی با اشاره به بازدید مسؤولین قضایی از آخرین وضعیت این پل غیرهمسطح افزود: امروز دومین بازدید مسؤولین قضایی استان از این پل انجام شده و کارفرما و پیمانکار مکلف شدند تا هر چه سریعتر مراحل ساخت آن را به پایان برسانند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان با اشاره به اینکه ساخت این پل موجب کاهش بار ترافیکی شهرستان و عبور و مرور راحت‌تر از غرب به شرق استان می‌شود، بیان کرد: تامین اعتبار هزینه ساخت آن از محل سفر ریاست جمهوری تامین شده و مصالح مورد نیاز نیز در اختیار پیمانکار قرار گرفته است.

آقایی با بیان اینکه اعتبار اولیه ساخت پل ۴۰ میلیارد تومان بوده و اکنون بعد از گذشت چند سال به اعتبار بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان نیاز دارد، گفت: این اهمال موجب خسارت به بیت‌المال شده و دستگاه قضایی در این خصوص با مقصرین برخورد خواهد کرد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد