مسعود کاظمی افزود :به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و کلیه فرمانداران ابلاغ شده که با جدیت نسبت به ادامه جمع‌آوری سرعت‌کاه‌های غیر ضرور و فاقد مجوز، همچنین استانداردسازی سرع‌کاه‌های موجود و نیز ترمیم و تسطیح سطوح آسفالت در محل تخریب سرعت‌کاه‌های جمع‌آوری شده، اقدام کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان در ادامه به فرایند اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح فومن اشاره کرد و گفت: پل تقاطع مذکور از هر طرف دو دهانه دارد که جمعا چهار دهانه می‌شود و طی سنوات گذشته دو دهانه آن انجام شده است.

کاظمی اضافه کرد: شرکت گوهررود گیلان به عنوان پیمانکار، جهت تکمیل باقیمانده پروژه در مرحله تجهیز کارگاه است.

وی همچنین به فرایند ساماندهی و بهسازی لندفیل سراوان رشت اشاره کرد و افزود: پروژه ساماندهی دفنگاه سراوان پیشرفت ۷۲ درصدی دارد و کار در حال انجام است.

معاون عمرانی استاندار گیلان با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۷۸ درصدی ساماندهی دفنگاه تموشل لاهیجان، تاکید کرد: در خواچکین خمام نیز پایه‌های سوله پردازش زباله نصب شده و در حال خرید و اجرای سقف هستیم.

کاظمی با بیان اینکه کارخانه بازیافت خمیران بندرانزلی هم در حال اجراست، متذکر شد: فاز اول ساماندهی دفنگاه زباله کشل آزادسرای آستانه اشرفیه هم پیشرفت فیزیکی بیش از ۸۰ درصدی دارد و عملیات اجرایی آن در حال انجام است.

منبع : ایسنا