امروز

دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳

  ساعت

۰۹:۴۹ قبل از ظهر

سایز متن   /

شهردار رشت به بارندگی های موسمی و نزدیک شدن به فصل سرما اشاره کرد و گفت: تسریع در آماده سازی تجهیزات و ماشین آلات باید اولویت برنامه های سازمان عمران شهرداری و مناطق پنجگانه شهری رشت برای مقابله با حوادث غیر مترقبه باشد.
رحیم شوقی در جلسه شورای مدیران شهرداری با اشاره به بارندگی های موسمی و نزدیک شدن به فصل سرما اظهار کرد: آمادگی لازم برای مقابله با حوادث غیر مترقبه همواره از اولویت های شهرداری رشت محسوب می شود.وی، اختصاص اعتبار ویژه به منظور تجهیز و نوسازی ماشین آلات شهرداری رشت را مهم عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه وضعیت تجهیزات فعال و غیر فعال مشخص شده، تسریع در آماده سازی تجهیزات و ماشین آلات باید اولویت برنامه های سازمان عمران شهرداری و مناطق پنجگانه شهری رشت برای مقابله با حوادث غیر مترقبه فصل سرما باشد.

شهردار رشت در ادامه با بیان اینکه طبق قانون استفاده از اوراق مشارکت راهکاری برای تامین منابع شهرداری ها است، تصریح کرد: شهرداری رشت می تواند از روش مذکور برای نخستین مرتبه در حوزه حمل و نقل شهری استفاده کند.
شوقی همچنین تعیین تکلیف اسناد مالکیت تالاب عینک را حائز اهمیت دانست و گفت: تعیین تکلیف اسناد مالکیت پارک مفاخر از جمله موضوع هایی است که توسط شهرداری رشت پیگیری می شود.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد