امروز

چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳

  ساعت

۰۲:۴۰ قبل از ظهر

سایز متن   /

پروژه های عمرانی شهرداری به منظور جبران عقب ماندگی های حوزه حمل و نقل ترافیک شهری در سایه اتحاد و همدلی اعضای شورای اسلامی شهر و پیگیری جدی رحیم شوقی شهردار در قالب طرح میثاق عملیاتی شده است.

احداث همزمان پنج  تقاطع غیر همسطح، بازگشایی چهار محور جدید و روکش گسترده  آسفالت معابر اصلی و فرعی   در قالب طرح عمرانی میثاق پیش بینی شده که تمام موارد از جمله بازگشایی مسیر خیابان سعدی – میدان سرگل به طول ۸۰۰ متر،  آزادسازی مسیر لب آب به رودبارتان و همچنین آزادسازی و بازگشایی مسیر خیابان عاطفی به طرف خیابان مصباح به طول ۸۰ متر و عرض ۱۲ متر از هر لاین و با احتساب ۱۰ متر باکس فضای سبز در حال انجام است.

بازگشایی خیابان شهید سلیمانی با بیش از ۴کیلومتر طول (محور کانال ژ۵) از پروژه های عمرانی طرح میثاق شهرداری است و با هدف دسترسی شهروندان به شبکه مناسب در تقاطع های با حجم ترافیک بسیار در سه قطعه مجزا توسط پیمانکاران مربوطه عملیاتی شده تا در بازه زمانی مشخص به بهره برداری برسد.

قطعه نخست خیابان  شهید سلیمانی به طول یک هزار و ۴۰۰ متر، قطعه دوم به طول یک هزار و ۲۰۰ متر و قطعه سوم به طول یک هزار و ۶۰۰ متر توسط پیمانکاران مربوطه زیر نظر معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی پس از تهیه اسناد و انجام روال قانونی و فراخوان عملیاتی شده است.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد